سوابق
نوع فعالیت
محل همکاری
سمت
تاریخ شروع
تاریخ پایان
عنوان درس یا فعالیت
همکاری 
حج و زیارت 
نماینده بعثه مقام معظم رهبری در شمالغرب کشور 
2003/04/24 
ادامه دارد 
اجرایی 
همکاری 
شورای سیاستگذاری ائمه جمعه 
امامت جمعه مراغه 
1998/06/19 
ادامه دارد 
اجرایی 
همکاری 
حوزه علمیه مراغه 
موسس و متولی مدارس علمیه مراغه 
1998/09/23 
ادامه دارد 
اجرایی 
همکاری 
مجلس خبرگان رهبری 
نماینده مردم آذربایجان شرقی 
2005/12/27 
ادامه دارد 
نماینده 
همکاری 
بعثه آیت الله العظمی سبحانی 
مدیر بعثه 
2008/04/24 
ادامه دارد 
مدیریت 
همکاری 
کمیسیون حقوق بشر اسلامی شمالغرب کشور 
عضو هیئت و امنا 
 
ادامه دارد 
عضو هیئت و امنا 
همکاری 
دانشکده علوم قرآنی مراغه 
عضو هیئت و امنا 
 
ادامه دارد 
عضو هیئت و امنا 
همکاری 
کمیسیون‌ حراست‌ و پاسداری‌ از ولایت‌ فقیه‌ ‏ 
سخنگو 
 
ادامه دارد 
سیاسی 
همکاری 
کمیسیون سیاسی اجتماعی مجلس خبرگان 
عضو 
 
ادامه دارد 
سیاسی 
تدریس 
حوزه علمیه مراغه 
مدرس 
2010/09/23 
ادامه دارد 
درس خارج فقه - خمس 
تدریس 
حوزه علمیه مراغه 
مدرس 
1998/09/23 
ادامه دارد 
تفسیر قرآن 
تدریس 
دفتر معظم له 
مدرس 
 
2011/06/10 
خارج فقه حکومتی بحث ولایت فقیه 
تدریس 
دفتر تولیت حوزه علمیه مراغه 
مدرس 
2012/12/22 
 
درس خارج فقه 
تدریس 
حوزه علمیه مراغه 
مدرس 
1998/09/23 
ادامه دارد 
اخلاق